6 שלבים איך לבקש כסף עבור הטיפול שלך בקלות

מטפלים ומאמנים רבים מסתבכים עם כל מה שקשור בלבקש כסף ולהעלות מחירים. ולכן הם מתמחרים נמוך מדי, נותנים הנחות ובסופו של דבר פוגעים במקצועיות שלהם, ברווחיות העסק ובטיפולים עצמם

(כי לא כיף לטפל כשמתמחרים נמוך מדי) ענייני תמחור וגביית כספים יכולים יושבים על האמונה שלאנשים אין כסף להוציא על טיפול/אימון ולכן כל סכום שתציעו הוא גבוה מדי.

חשוב לזכור שאין קשר בין יכולת הקניה למינוס בבנק  או בין ההוצאות החודשיות הרבות שלו לצורך המהותי שלו במוצר שלכם. טיפול או אימון בימינו הוא מוצר צריכה בסיסי לאנשים שרוצים להתפתח וממש לא מותרות!.

למטפלים ולמאמנים יש יכולת מרשימה לראות את הצד האחר, להיכנס לנעליים של הלקוח, לחשוב לראות ולשמוע מתוך הראש שלו. בטיפול זה יכול להיות יתרון גדול , אבל כשמגיעים לשלב המכירה, זו יכולה להיות בעיה קשה.

הטכניקה הבאה קשורה לשינוי נקודת המבט שבה אתם משוחחים עם הלקוח כדי שתוכלו להיות נאמנים לעצמכם ולמוצר שלכם.

איך להצליח לבקש כסף עבור העבודה שלך  בשישה שלבים

  1. בזמן שיחת המכירה עם הלקוח, היי מודעת לתמונות שעולות בדמיונך וקשורות לאפשרות ויכולת התשלום של הלקוח –  טשטשי אותן, הקטיני והרחיקי ממך, את הקולות הנמיכי – (מטרת העבדה עם התמונות והקולות  היא להוריד את ההשפעה הרגשית שלה עליך – המחשבות והתמונות האלה אינן רלוונטיות )
  2. הקשיבי לכאב של הלקוח שיושב  מתחת לסיפור שלו – מה הכי כואב לו – מה הוא צריך ממך באמת? (להרגיש אהוב, משפיע, שמח, לרגיש שלמות וקבלה… משהו אחר?)
  3. היזכרי בכלים שלך שנותנים מענה לכאב שלו, סירקי במחשבתך בעודך מקשיבה לו 2-3 טכניקות שיכולות לעזור לו
  4. ראי את הלקוח אחרי שהוא משתמש בכלים שלך, אחרי שהוא משנה את התפיסה – התחברי לחזון הגבוה שלו, גם אם זה הולך לקחת לו כמה גילגולים, את הרי תעשי ככל שביכולתך כדי לעזור לו, ראי את התוצאה הגבוהה אליה הוא יכול להגיע במידה וישתחרר מהתפיסות שחוסמות אותו, ראי איך הוא משתנה, שימי לב ליציבה שלו לאור שקורן ממנו…
  5. ספרי לו מה את רואה, דברי איתו על החופש, המסוגלות, השמחה והאהבה שהוא יכול להגיע אליה (בהתאם לכאב ולתמונה העתידית שלו שראית בעיני רוחך)
  6. עכשיו תוכלי לומר את המחיר בידיעה ברורה שהוא הולך להפיק המון המון ערך מהתהליך איתך, ערך שלא ניתן לאמוד בכסף.

רוצה לבקש כסף בשמחה מתוך ידיעה ברורה שהטיפול שלך שווה את המחיר,

רוצה להעלות מחירים בהתאמה לנתינה שלך בקלות ובביטחון

רוצה לקבל שיחות טלפון מאנשים שרק רוצים לשמוע עוד ממך וממה שאתה עושה במקום רק לשאול על המחיר.

אנחנו מזמינות אותך להצטרף למעגלי טיפול למטפלים ולמאמנים ב- 15.2 בו נדון בסוגיות נפוצות בעסקים של מטפלים ומאמנים,

ננקה חסמים רגשיים שקשורים לשיווק ויציאה לאור ונתחבר לחלקים העסקיים שבתוכנו

כדי להיות גם מטפלים מכילים וגם בעלי עסקים שדואגים שלמטפל יהיה מרחב שופע ובטוח לקבלת עוד ועוד לקוחות .

ההרשמה מכאן 

להשמיע את דעתך

*

נגישות