מספרים עלי

לילך היקרה ואהובה, אין לי מילים להביע את הכרת התודה והערכה אינסופית שיש לי אליך. כל פעם שאני חושבת שכבר אין לך מה ללמד אותי או תהליכים נוספים להכניס אלי  לעסק, אני מתבדה מחדש.
את אוצר מהלך של ידע וכלים לבניית והגדלת העסק. מכל מפגש אני יוצאת מועצמת מבחינה עסקי ומקצועית, אך לא פחות חשוב, מבחינת האישית. בזכותך למדתי מה זה מיקוד עסקי ותהליכים אוטומטיים ומעבר לכך, בזכותך הצלחתי לפתח חוסן מנטאלי הנחוץ לעבודה יציבה והמשכית בעסק, גם כשלא הכל הולך קל וחלק.

הקפיצה הקוואנטית שחוויתי בחודש האחרון, דרשה ממני המון עבודת הכנה ונחישות, אך לא הייתי מצליחה לעמוד בכל הלחצים, לולא את. ההתעקשות שלך והאמונה שלך בי, שאני הולכת להצליח במיזם. למעשה, את האמנת הרבה יותר ממני, שזה הולך לקרות ואני מודה לך כך. (משום שבאמצע, שהלחצים גברו, כמעט נשברתי).

אני מודה לך על יכולת ההכלה שלך, על היכולות הגבוהות שלך להתחבר לצורך שלי ולהעמיד לי את הכלים והפתרונות הנחוצים כדי להתקדם הלאה בהשגת המטרות העסקיות, על האמונה שלך בי וליווי בימים ושעות לא שיגריות.
למי שלא יודע ומתלבט לאור השפע שקיים במי לבחור, אני יכולה לומר באופן חד משמעי, כל מי שרוצה עסק משגשג ומוכן לעבוד בשביל זה, לי-לך השגים זה המקום הנכון בשבילך!

ליהיא רוזליו
צופן ההגשמה

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

בריאה בתנועהלילך היקרה,

ההחלטה להיעזר בשירותך כמלווה עסקית היתה ההחלטה העסקית הטובה ביותר שעשיתי. הידע שלך נרחב ומעמיק, את יסודית, מקצועית, מכילה, תומכת, מדרבנת לעשייה, משקפת בבהירות את האתגרים ומציעה פתרונות מעשיים וקלים ליישום.
בזכותך העסק שלי גדל והתפתח וממש קפץ מדרגה בשנה האחרונה.
וזאת רק ההתחלה. תודה מעומק ליבי

גל ציפורי
בריאה בתנועה

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

שוש בילולילך היקרה
במסע איתך קיבלתי את עצמי בחזרה… נזכרתי ביכולות שלי
עזרת לי לזכור את עצמי ואת היכולות שלי
נתת לי ביטחון שהכל אפשרי
ואין בעיה שלא ניתנת לפיתרון
נזכרתי שוב בחשיבה יצירתית יותר ופתוחה
קיבלתי מהליווי העסקי שלי איתך מיקוד בהירות ויכולת הנעה עם תמיכה ובטחון ממך.
העסק שלי התעורר לחיים שוב. תודה עמוקה ואהבה גדולה לך

שוש  בילו
מקום חדש בתוכי

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

איילת רוזן ממליצה על לי-לך השגים הגעתי מבולבלת, בפרשת דרכים עסקית ורגשית וכבר אחרי הפגישה הראשונה קבלתי בהירות מדהימה. בפגישה השנייה העיניים שלי נצצו מהתרגשות, התאהבתי מחדש בעסק שלי ובכל אחת מהפגישות הבאות הרגשתי איך אני גדלה ומאמינה בעצמי ובעסק שלי יותר ויותר. הליווי שלך הוא הרבה יותר מעסקי או שיווקי. הפן הרוחני, רגשי מאפשר לי לגדול ולהכיל את הגדילה שלי ושל העסק בכל שלב. מגיעים אלי לקוחות מדוייקים, פרצתי את תקרת ההכנסה שהיתה קודם ולמדתי לראות וללכת בנתיב שנכון לי. תודה שאת את

איילת רוזן
מומחית למיתוג מחדש

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

נורית נחום הורביץלילך יקרה,
לא יכולתי לבחור לעצמי מלווה עסקית טובה ממך.
מעריכה מאוד את המקצועיות שלך, את החדות והמיקוד, את הרגישות והגמישות.
מרגישה שמאז שהתחלנו את התהליך, לפני מספר חודשים, עליתי על מסלול מאוד פורה עם העסק שלי. הבחירה להתמקד ….. הובילה לפריצת דרך ולגידול במספר הפונים.
בזכות התהליך איתך התחלתי להרגיש יותר בשלה ונינוחה עם השיווק של תהליכי האימון האישיים. וזה דבר מאוד משמעותי בשבילי.
לכן גם החלטתי להמשיך איתך לשלושה חודשים נוספים, ואני מרגישה שאני במסלול הנכון לבניית התשתית השיווקית לעסק שלי. לא הייתי יכולה לעשות את זה בלעדייך!
מעבר ליכולת המופלאה שלך למקד ולהניע לפעולה, את גם מנטורית של ממש. עוזרת ותומכת ברגעים הקשים. מהווה מודלינג ומעוררת השראה. תודה ענקית על הכל. מרגישה שבאמת אכפת לך וזה מחמם את הלב.
אמשיך להמליץ עלייך בחום בכל הזדמנות.

נורית נחום הורוביץ
אימון באמנות לעצמיות בקריירה

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

יעל שגיא אריאן ממליצה על לי- לך השגים כשהחלטתי לחפש ליווי עיסקי היה ברור לי כי אני מחפת מישהי/ו שהינו בעל ידע בתחום מחד אך מנגד יוכל לקבל אותי עם החששות (הרבים) שהיו לי בשיווק העסק ובתהליכים שצריך לעשות. כשהגעתי אלייך הבנתי כי את בדיוק מה שחיפשתי! דבר ראשון קיבלת בהבנה את הפחדים שלי והלכת איתם. לא ניסית לדחוק אך בדרכך העדינה הצלחת להוביל אותי בבטחה למקומות ומשימות שלא חשבתי שאני אעשה. קיבלתי אצלך הרבה בטחון, הרבה ידע, לווית, הנחית , תמכת, הלכת איתי צמוד צמוד כפי שהייתי צריכה ולראיה זה הביא לתוצאות. זה מה שהייתי צריכה וזה מה שנתת לי! תודה רבה !!

יעל שגיא אריאן
מומחית לקשיי קשב וריכוז אצל מבוגרים

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ערן דורוןהליווי היה מאתגר, עברתי תהליכים עמוקים של שינוי והתמודדות אשר הביאו לתוצאות משמעותיות הן ברמה העיסקית והן ברמה האישית.
אין לי ספק שהתכנית ואת באופן אישי הביאו אותי למקום חדש נכון וממוקד.
העסק ואני עברנו מיקוד, צברתי ידע רב בתחומים שסייעו לי ליצור עסק ייחודי בתחומו ושסייעו ללקוחות שלי להצליח. קיבלתי הבנה ומיקוד איך לנהל טכנית את העסק, איך לתעדף משימות ואיך להתעסק בעיקר.
העקרונות, הטכניקות והמידע שצברתי משמשים אותי גם היום והביאו אותי לקראת פריצת הדרך …. ועל כך אני מודה לך מקרב לב. הזמינות, הידע, והאהבה שאת נתת לי הן דוגמא לכל מלווה עיסקי. תודה רבה

ערן דורון
מאמן כושר ב-3 מימדים

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 


נטע גולן
אוכלים נכון, חיים נכון

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

סמדר אורן
מרכז אורן- המרכז לאימון בני נוער

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ניצת הלבלילך היקרה,

כאשר ביקשתי ממך שתעשי ליווי עסקי לעסק שלי לא היה לי מושג לאן זה יקח אותי.
היכולת שלך ללמוד את העסק, עד לפרטיו הקטנים,
לראות את התמונה הגדולה ואת החזון של העסק היא מדהימה.
ברגישות רבה הצלחת לנתב אותי ולהבנות בעסק תהליכים שיווקיים לכל אחד ואחד מהשרותים שאני נותנת בעסק.

רק במהלך עבודתי איתך הבנתי את ההבדל בין ייעוץ לליווי עסקי: בייעוץ מקבלים אינפורמציה שאיתה אני כבעלת עסק מבנה תהליכים, בליווי עסקי, וזה מה שאת מתמחה בו, את לומדת את העסק עד לפרטים הקטנים,  יחד מבנים תהליכים  שיוצרים עסק שעובד כמכונה שיווקית ומנהלית משומנת היטב.

אני רוצה להודות לך מכל הלב על הדרך המשותפת שלנו.
כשהגעת לעסק שלי הוא היה אוסף שרותים שתחוזקו ע"י אוסף פעולות שיווקיות ואחרי שעזבת אותו היא לי עסק, מאורגן, עם תהליכים שיווקים מסודרים ומובנים – יצרת פשוט עסק שעובד בשבילי!

אני מודה לך מכל הלב על הליווי, על העזרה על המקצועיות הלא מתפשרת וכמובן על כך שעזרת לי לבנות את התהליכים והפעולות שהביאו את העסק שלי להיות מה שהוא היום, עסק מצליח ורווחי. איזה כיף!

ניצה מזר יניב
ניצת הלב – המרכז לפתיחת שפע

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

סיגל בתרלילך יקרה,

תודה רבה לך על תהליך הליווי המרגש, המעצים והמדוייק שעברתי איתך.
אני מרגישה שלימדת אותי נקודת מבט חדשה על העולם העסקי ועל ההתנהלות בתוכו. את מקצועית מאוד בתחומך ונסכת בי ועלי הרבה בטחון לאורך התהליך.
נהנתי מהפגישות איתך וגם מהמשימות הלא מעטות שהענקת לי לאורך הדרך. אהבתי מאוד את האופן שבו בחרת לכוון אותי, את האסרטיביות שלך, את חוש ההומור שלך ואת הלב הרחב שלך. אני בטוחה שנשוב להיפגש בהמשך הדרך שלי.  באהבה גדולה,

סיגל בתר
Better Being

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

עירית אבידור ממליצה על לי-לך השגים אני ממליצה בחום לעבור תהליך ליווי עסקי עם לילך.
ללילך יש היכולת לראות את העסק בצורה כוללת מחד ומצד שני להיכנס לפרטים הקטנים שמרכיבים אותו ומייחדים אותו.
היא ניווטה אותי ביד בטוחה ותומכת בביסוס ובמיתוג העסק שלי כך שהיום אני יודעת בדיוק מהן החוזקות שלי ומה מייחד אותי לעומת האחרים.
יחד עם לילך נעשתה גם עבודה מאוד נרחבת ברמה האנרגטית שעזרה לי להבין ולבחור בצורה טובה יותר איך אני רוצה לשלב בין הרחבת העסק לחיי המשפחה. אז קדימה, למה אתם מחכים, תרימו אליה טלפון עוד היום 🙂

                                                  עירית אבידור
                                                  כל המידע העסקי להצלחה

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 רות חובב וענונו… הצלחת להזיז אותי מהמקום המוכר והידוע לי,
הצלחת להכניס את הראש שלי לחשיבה אחרת, שונה,
גרמת לי לראות שמה שאני עושה מצוין הוא לא מקרי, הוא הצלחה אישית שלי (ולא, לא כל אחד יכול…) מסקרן אותי לדעת מה אגיד בעוד חצי שנה 🙂

רות חובב – וענונו
ליווי מנהלים בפיתרון דילמות ארגוניות

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

פיית מגירות ממליצה על לי-לך השגים ללילך יש את האג'נדה של המיקוד העיסקי כמגדלור ששתינו יכולות לראות כמכוון וזה מעולה. אבל בנוסף – לילך יודעת להכיל את כל מגוון הרגשות והחוויות והרצונות שאני מביאה, כי שתינו יודעות שכדי שהעסק יגדל, יהיה ממוקד, יעיל ובוגר – זה דורש ממני שינוי. שינוי רגשי, רוחני, שינוי של תובנות שמביא להחלטות ממקום אחר. דיבור אחר עם לקוחות, עובדים וכו'. זה לא פשוט לעבור תהליך כזה אבל זה מאד כדאי, לדעתי. גם עיסקית – העסק שלי מרוויח יותר (כסף, כן… כסף) בעקבות האימון, שזה מאד חשוב, אבל מבחינתי זה לא הרווח היחיד. הרווח המאד משמעותי בעיני זה הצמיחה האישית שלי שהעסק משמש לה כראי.  בזכות האימון אני מצליחה.

גילה פז
פיית מגירות

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

אורית עפרון ממליצה על לי- לך השגים לילך יקרה. עשית איתי את הבלתי אפשרי לי לבד – עזרת לי להבין מאיזה מקום אני מגיעה לעסק ומה רוצה לתת. ההבנה הזו עזרה לי למצוא שם לעסק שלי ונתנה לי את היכולת להתקדם ולכתוב במילים את הדברים שאני מעוניינת לשים בפרונט של העסק. בקיצור סוג של לידה

אורית עפרון
אימון מהשורש- אימון מתבגרים 

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

אלינה מירקיןמהרגע הראשון שפגשתי את לילך הרגשתי שהיא קולטת ומזהה את המקום שבו אני נמצאת.
יצאנו לתהליך של ליווי והעצמה שלי בעסק שלי.
פגשתי בתהליך את כל המקומות שאני מתקשה בהם,
קיבלתי את הכלים המעשיים לפעולה תוך נאמנות לעצמי, לקצב שלי ולמה שהכי נכון עבורי.
הבנתי הבנות חדשות וגיליתי זוויות מרעננות שלא היו מוכרות לי קודם.
כל אלו, ביחד ולחוד, תוך הליווי האישי של לילך העניקו לי כח מחודש,  יצאתי מאיזורי הנוחות שלי לטובת הגברת הפעילות בעסק. שורה תחתונה – התזרים שלי עלה משמעותית, יש לי הרבה יותר כלים, פיתחתי חוסן פנימי ושכללתי את יכולותיי.
ממליצה בחום לכל בעל עסק המבקש לעצמו בהירות, מיקוד וגדילה.
לילך מקסימה, חדת אבחנה, עתירת ידע, שופעת במפתחות המסייעים לפתוח את הדלתות להרחבת ערוץ השפע וההצלחה.

אלינה מירקין
מילים ומעשים

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

דורית דןלילך שלום,

אין מילים לתאר את המעבר שלי ושל העסק הקטן שצמח כל כך יפה.
כשבאתי אלייך הייתי לפני סגירת העסק, ככול שהזמן עבר החזון התרחק.
את "אספת" אותי ועברו כמה חודשים מהפגישה הראשונה והנה אנחנו כאן קרובים יותר מבעבר להתממשות החזון העסקי. כעת העסק שלי במצבו הנוכחי מיצה את היכולות שלו מבחינה פיזית ושיווקית ומוכן להתרחבות שלה ייחלתי.
כל זה בעזרתך, לימדת אותי לעשות פעולות, לארגן את שיגרת היום והזהרת אותי שככול שאתמיד ואמשיך בעשייה אגדל אך לא הזהרת אותי שזה יקרה כל כך מהר…

אין מספיק תודות
דורית דן
dfood- ארוחות גורמה בריאותיות

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

מרחב הבחירהלילך היקרה!

עברנו איתך תהליך שהיה מעניין להיות בתוכו, ומקסים לראות את תוצאותיו.
הגענו אליך 3 מטפלות עם רעיון לשיתוף פעולה, ועזרת לנו לדייק מאוד את מה שאנחנו רוצות לכדי מוצר.
ההרגשה היא שכל אחת הגיעה מעולם המושגים שלה, ועזרת לנו לישר קו, כדי להתחיל משהו משותף מנקודת זינוק מאוזן.
המילה דיוק לא סתם חוזרת על עצמה, כי זה כ"כ משמעותי בתהליך ההגדרה העצמית והעסקית.
אם היו נקודות בהם היה לי יותר קל לוותר לעצמי, הכנסת מוטיבציה.
אם היו נקודות בהם התקשנו במציאת הקשר כקבוצה, דאגת שנגיע לפתרון. היום יש לנו הגדרות מאוד ברורות, לחוזקות שלנו, ליתרונות שאנחנו מביאות, הבנה עמוקה של כל אחת והעסק שלה כמו גם של השותפות.
הבסיס שלנו כ"כ בריא, שחייב לצמוח ממנו משהו נהדר!
תודה שהיית זמינה לנו לתהליך מהיר, מדוייק ויעיל!

ליז, נטלי ודבורה
מרחב הבחירה
המרכז הארצי להתאמת מטפלים מומחים

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

תודה רבה רבה על הדרך הכ"כ מדויקת, חודרת , מכוונת ומעצימה שעשית איתי
התאמת לי, כמו כפפה ליד
וההתמסרות הגדולה שלי אלייך באה ממקום של הערכה ואמונה שיש לך את הכלים והגישה
להוביל אותי לקפיצה שאפילו אני לא ידעתי, עד כמה הייתי זקוקה לה.
בזכותך, התעוררתי! ושוב תודה לך
מהחוויה שלי…..ממליצה עלייך בחום לכל עבר 🙂
שתמשיכי לגעת, לשנות ולהשפיע על חיים ודרך של אנשים רבים
חיבוק חזק ואוהב
באהבה והערכה רבה,

יעל  טמיר

תגובות

  1. לילך היקרה,
    את מצודדת ביכולות מופלאות של ידע, הבנה מעמיקה וניתוח המפה באופן מדויק. יש בך יכולת לחבר בין הפרקטיקה לחזון וזהו נכס לכל פרט בייחוד לאלו העצמאיים בדרכם. אין לי ספק שאת הבחירה הנכונה בדרך אל ההצלחה.
    בהערכה רבה,
    קרן

להשמיע את דעתך

*

נגישות